Mew Mew Power

Kikki

Kikki 2Celé jméno téhle opičky je Kikki Benjamin, je celkem mlaďonká, má teprve 10 let! Měří okolo 139cm a váží 32kg. Když se do vás tahle malá dívenka pustí, tak je celá v žlutém, s opičím ocasem a ušima, v ruce má tamburiny a začne kričet: Tamburinová jáma! Přesto, že si ráda hraje až to přechází k zlobení, tak se velmi dobře stará o své mladší sourozence!

Kikki

Kikki

Kikki

Briget

Briget 4Tak tohle je Briget Verdant. Je jí 14.let. Je to šprtka a nebyla oblíbená, tak se kamarádila se školními hvězdami (tři nafoukaný holky), jenže ty jí jen využívaly. Jednou jí potkala Zoey, no a pak se Briget i s těmi holkami vydala do cukrárny (pochopitelně kde pracovala Zoey a pila čajíček Corina), no a tam Zoey zvrhla na ty tři holky zmrzku a ty jí nadávaly, ale Wesley je pozval do kuchyně, no a ty holky se do něj ,,zaláskovaly''. Mezitím se Zoey skamarádila s Briget, která čekala u stolu. Večer se Corina se Zoey (která šla nedobrovolně) vydaly do školy kam Briget chodila, protože tam prý straší. Nakonec tam nenašly ducha, ale další členku mew mew týmu a to Briget! Brigitino spřízněné zvíře je černý delfín. Díky tomu se může ve spojení s blue aqua proměnit v mořskou vílu. Když se přemění (ale jen nejobyčejněji) je celá v zelené a i její vlasy mají pestřejší zelenou barvu. Měří 161 cm a váží 47 kg. Poznávací znamení: nosí kulaté brýle a najdete jí spíše v knihovně. Její zbraní jsou bojové kastaněty a pak s nimi křičí ,,hluboká mořská vlna, útok'' pochopitelně v jiných jazycích, protože tenhle seriál ještě nemá českej dabing, díky bohu!

Briget 2

Briget


Briget

Z kopírováno z:http://baficek13.blog.cz/

Renee

ReneeNo a tohle je taková mediální hvězda.Je jí sedmnáct let,či-li na takovou hvězdnou kariéru fotomodelky kapku mladá,ale to nevadí!Váží 49 kg,takže docela málo a měří 171 cm.Její spřízněné zvíře je vlk a proto má tak velké uši!Po přeměně,jak vidíte je oblečená do fialové.Její zbraň je taková dýka.......a je v týmu 2.nejsilnější.Mluví více než 5 jazyky a je taková,jako žije pro sebe,ale umí tým udržet při sobě,hlavně když vrátila Corinu zpět,prostě na ní jen tak zaútočila,aby pochopila,že když má schopnost se ubránit a to i ostatní,tak toho má využít!Renee roztomile

Renee


hlav.Renee 2

Renee

Corina
Corina avatarTak tohle je Corina Bucksworth.Já osobně jí mám nejradši i když je hodně namyšlená,bohatá a líná!Je jí 14 let a váží 38kg no a když k tomu přidám i výšku,která je 146cm,tak je poznat,že je hodně drobná.Je dobrá baletka a jde to vidět i při boji,či-li když se přemění a je celá v tyrkysovém oblečku,bojuje ladně a se zbraní srdcový šíp a stejnojmeném útoku.Má ráda zvířátka a její spřízněné zvíře je modrý papoušek.K Zoey se přidala jako druhá,no a proto si Zoey moc nepomohla,protože jediné co Corina v kavárně dělá,že pije čaj!!

Corina

Corina v práci

Corina v práci 2

Z kopírováno z:http://baficek13.blog.cz/rubriky/mew-mew-power
Zoey

http://i173.photobucket.com/albums/w77/MirwenAnareth/Mew%20Mew%20Power/TokyoMewMew-Preview-Folge220002_000.jpgA tohle je nejsilnější dívka z mew mew týmu! Jmenuje se Zoey Hanson. A když je už řeč o síle, tak má jako zbraně-jahodový zvon > růžový zvon > jahodové žezlo, no a pak jen útočí ........zvon plnou silou! Její zpřízněné zvířátko je kočka a když jí někdo dá pusu, tak se v ní dokonce přemění, je černá a má takovou hezkou mašličku kolem krku, díku tomu se jednou dostala do domu k Markovi! No a když se přemění, ale jako jen tak, tak je celá růžová až to není hezký! Je jí třináct let a váží 42 kg, jo a měří 152cm. Když už byla řeč o Markovi, tak to trochu rozvedu, že je to taková hvězda školy, do které se každá holka zamiluje, je milej, no a Zoey se do něj také zamilovala, ale to by nebyl kreslenej příběh, kdyby se i Mark do ní nezamiloval! Jinak je Zoey hrozně kamarádská a velí mew mew týmu! No a ještě jedna zajímavost: jednomu cyklonovi se hrozně zalíbila a tím myslím Drena a ten se stále snaží si získat její lásku!

Zoeyno znaménko

Hmm.Krásné


Zoey

3. pilná školačka


Zoey

Zoey

Z kopírováno z:http://baficek13.blog.cz/rubriky/mew-mew-power

 
Výdělek na internetu