Kiddy Grade

Posledni komentare
06.02.2009 16:54:50: jsme teda sb? Já jen že nevim co chceš na ten diplom furt a nevidim že by jsi mě měl/a někde mezi ob...
Éclair

Třída: C

Věk: 16

Pohlaví: žena

Partner: Lumiere

Loď: La Muse

Strážný Robot: Donnerschlag

Schopnost: Síla

Éclair je přátelská a čestná. Je ES-členkou a její speciální schopností je “Síla.” To jí propůjčuje nadlidskou sílu a rychlost a její fyzické schopnosti se můžou rovnat i kyborgům. Je trochu zbrklá a není to ten typ, který by dokázal sedět se založenýma rukama. Vždy přiletí na scénu s hlasitým “Tadá!” Sice se občas pokusí vyjednávat, ale většinou se s ničím nepárá.

Naušnice, kterou nosí na levém uchu slouží jako komunikátor a zároveň kontroluje nanoštít. Její oblíbené jídlo je mrkev a celer. Její oblíbené pořekadlo “Que, sera, sera” (Co je uděláno, to je uděláno, zítra je přece taky den.) ji docela dobře vystihuje.

Společně s Lumiere je Éclair oficiálně zaměstnána jako recepční v kancelářích GOTTu. Éclair hluboce uznává šéfku GOTT Eclipse. Na její rozkaz ze sebe Éclair i Lumiere shodí kancelářskou uniformu a vyrazí na speciální misi.

obrázky:


Obrázek “http://i167.photobucket.com/albums/u155/warriorsgirl35/Eclair.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://st.blog.cz/m/mechaanime.blog.cz/obrazky/6963071.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://img173.imageshack.us/img173/7376/eclair4rt.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://nd.blog.cz/a/anime-zone.blog.cz/nahledy/10147468.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

zkopírováno z :http://japanworld.xixao.com

Lumiere

Třída: C

Věk: 10

Pohlaví: žena

Partner: Éclair

Loď: La Muse

Strážný Robot: Donnerschlag

Schopnost: Loutka

Do někoho, kdo vypadá jako malé dítě by člověk opravdu netypoval, že bude tak inteligentní a klidný, jako je Lumiere. Má neobvykle vysokou schopnost logického myšlení, kterou neustále ohromuje všechny kolem sebe. Její speciální schopnost se nazývá “Loutka.” Lumiere se dokáže napíchnout do jakéhokoli počítače či elektronického zařízení a dokonale ho ovládnout. Takto dokonce ovládá funkce své bitevní lodi.

Lumiere jí nejradši ovoce a různé druhy sýrů, ale víc než cokoli jiného si oblíbila hroznovou šťávu. Oblíbené slovo? “Kontinuita.” Oblíbená fráze? “Dáma by se měla chovat slušněji.”

Rukavice, které Lumiere nosí, dávají její síle určitou hranici. Schovává pod nimi své růžové nehtíky, které souvisejí s její schopností “Loutka.” Jak je už psáno výše, Lumiere je společně s Éclair zaměstnaná v kancelářích GOTTu jako recepční. I přes její věk zvládá tuto práci bez problémů a to díky její schopnosti manipulovat s elektronikou. Návštěvníci se vždycky velmi diví, když vidí za pultem někoho tak malinkého. Lumiere si dokonce musí nechávat speciálně šít uniformu, protože žádná jiná jí nesedí a je pro ni příliš velká.

obrázky:


Obrázek “http://i56.photobucket.com/albums/g165/Kitten_2009/Anime/Lumiere.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Obrázek “http://www.absoluteanime.com/kiddy_grade/lumiere.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://st.blog.cz/m/mechaanime.blog.cz/obrazky/6963046.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.http://www.misato.us/screenshots/Lumiere.pngz kopírováno z :http://japanworld.xixao.com

 
Výdělek na internetu