Full Metal PanicKapitánka Teletha "Tessa" Testarossa

nesměle roztomilá Kapitánka vlastní ponorky

Pracuje pro Mitril šéf Suosukeho Kurze a Melisy

zdroj:
forum.otakuland.cz/index.php?showtopic=1462.


Kaname Chidori:
chráněná osoba noční můra
své ochranky a majitelka
velmi nebezpečného vějíře
přítelkyně Sousuke Sagara

zdroj:
forum.otakuland.cz/index.php?showtopic=1462.

Kdo se ti líbi z Full Metal Panic

Sousuke (108)
 

Kyouko Tokiwa (45)
 

Melissa Mao (39)
 

Kurz Weber (42)
 

Mořskou hladinu brázdí super moderní ponorka Tuatha De Danaan, na jejíž palubě sídlí tajná organizace Mithril. Ta bojuje se světovým terorismem pomocí bojových mechů. Jejími piloti jsou buď starší mariňáci, nebo mladí lidé ve věku středoškoláků. Všichni se snaží zjistit informace o nových technologiích, zvaných tzv. Černá technologie, které jsou zasety v genech lidí nazývaných Whispered.

Jedním z těchto utajených je i studentka Kaname Chidori, která je na své škole celebritou. Tu dostane za úkol ochránit 3člený tým ve složení Hlavní seržantka Melissa Mao, seržant Kurz  Weber a seržant Sagara Sousuke. Mají ji chránit nepozorovaně před únosci z KGB, což znamená i ve škole a kdo jiný se hodí na tuto práci než Sagara Sousuke, který se tím pádem stává dalším studentem u ní ve třídě. Protože Sagara je voják tělem i duší, ten svůj úkol bere smrtelně vážně a je schopen Kaname ochranit i vlastním životem, třeba v dívčí šatně, díky tomu tak dochází k velmi zábavným situacím. Jako je skok z rozjíždějícího se metra, nebo výslech na pánských záchodech a jiné.

Postupně se  Kaname a Sousukem začnou sbližovat, ale ani jeden to nedá najevo. Po přehoupnutí do druhé půle seriálu se trochu více ztrácí komičnost a nastupuje více akce. Mezi hlavní děj je někdy vsunuta epizoda, kde se dovídáme něco o životě na ponorce, jako např.souboj mezi Melissou a kapitánkou Tessou v mechách o to kdo oběhne základnu nahá. Všem tento seriál doporučuji, protože je to zatím to nejzábavnější co jsem kdy viděl.

Postavy:

Kaname Chidori

Kaname je 16 -letá studentka střední školy. Je to celebrita školy, ale že patří mezi  Whispered, tak místo krásné romantiky jí čeká samý únos, střelba a nepřetržité hlídání ze strany Sousukeho. Je velmi obletovaná a dokáže změnit náladu během chvilky. Má velmi výbušnou povahu a pro ránu nechodí daleko. Sousukeho stále mlátí, neboť jak o něm říká je to šílený vojenský maniak a idiot, ale čím dál více si získává její sympatie a když její kamarádka vezme Sousukeho a představí ho jako svého přítele, tak se rozčílí a když se jí zeptají jestli něco na tom má, nebo jestli je za jejími náladami on tak hned se začne smát a říkat že  tím to určitě není.

Jednou jí kapitánka Teletha, řekne že se do Sousukeho také zamilovala a Kaname najednou nemůže ani slova ze sebe vypravit. Je to velmi zajímavá osoba a někdo jí nemá rád a jiný jí zase zbožňuje. Záleží jen na vás do jaké skupiny budete patřit.

 

 

Sagara Sousuke

 Souseke je mladík ve věku 16-17 let s hodností seržanta organizace Mithril. Jak o sobě řekl "I´m not Otaku, I´m specialist. Je prvotřídním pilotem bojového mecha. Nejdřív pilotoval M-9 a po čase mu byl přidělen prototyp ARX-7 Arbalest, který si říká Al. Je to voják tělem i duší a díky tomu se stává legračním pro své spolužáky. Stále chodí ozbrojen a kdokoliv mluví s Kaname tak je pro něj ihned podezřelým. Stále nemůže pochopit chování svých vrstevníků a když prohraje i v simulaci vztahů, vážně se nad sebou zamyslí a příjme nabídku Mizuko, aby dělal jejího přítele před kamarádkami. S přibývajícím časem se do Kaname také zamiluje, ale neřekne jí to. Jeho výstupy tvoří většinu legračních scén v seriálů a jeho hádaní s Kaname a vysvětlování nemá chybu. Jako když jí dá náušnice a náramek a místo aby jí řekl, že jí to bude slušet tak jí řekne, že to může použít v obraně(má to skryté funkce) a Kaname se naštve a použije to na něj.

Kódové jméno:URZU 7

 

 

 

Teresa Tesstarosa

Tessa je 16-letá kapitánka ponorky. Je velmi nešikovná, ale má skvělé velitelské schopnosti. Když jí někdo řekne, že něco neumí tak se hned naštve a snaží se mu dokázat, že to tak není. Patří také mezi Whispered. Má kompletní znalosti ohledně Lamba Driver a jiných technologiích. Je velmi nesmělá a má překrásný úsměv.

Je také zamilovaná do Sousukeho, ale jak to s ní dopadne, tak to nepovím.

 

 

 

Melissa Mao

Melissa je bývalá mariňačka, která ve věku 25 let se stala hlavní seržantkou Mithrilu. Její kódové jméno je URZU 2. Ovládá Mecha M-9. Chová se jako správný voják. Pije a kouří všude a vždy když to jde. Díky tomu se dostala do sporu s Tessou. Nikdy nenechá své vojáky na místě konfliktu a vždy se je snaží zachránit. Stále je na kordech s Kurzem, který mývá správné poznámky ohledně dívek a ona nikdy nemůže pochopit jeho chování.

 

 

 

 

Kurz Weber

Kurz je Sousukeho parťák s kódovým jménem URZU 6. Je mu 19 let a tak se někdy chová jako nevycválaný puberťák. Díky tomu se dostává do hádek s Melissou a hodněkrát z toho vyjde s nějakou tou ránou. Ovládá též mecha M-9. Má také velmi dobré střelecké umění a někdy se chová jako frajer, který si na hrdinu hraje jak mu řekla Kaname. Jinak je to správný chlap a dobrý parťák, jehož poznámky dokáží vyvolat nejeden úsměv.

 

 

 

 

Mechy

                      M-9                                                               ARX-7(Arbalest)                                     Chodar                

                      

Mezi další postavy patří osazenstvo ponorky, zloduch Gaunar, kamarádky Kaname(Mizuki), major Kalinin a další.

Dále vzniklo volné pokračování Fumuffu a teďka vznikl The second raid.Hudba je na velmi dobré úrovni, takže zde doporučuji i OST k němu.

Posledni komentare
27.01.2009 21:15:57: Kaname moc se mi libismiley${1}
27.01.2009 16:53:55: Chtěla bych bejt Kanamou abych tam byla se Sousekem(je k sežrání)smiley${1}smiley${1}smiley${1}smiley${1}
 
Výdělek na internetu