Bleach

http://www.freewebs.com/animenetnews/bleach146.jpg
Jeho život se drasticky změní po tom, co mu do života vpadne Rukia a ošklivý Hollow. Ve stavu nouze bude nucen přijmout povinnosti shinigami, které mu předá zraněná Rukia, aby mohl zachránit svou rodinu. Ve skutečnosti mu nechtěla předat celou svou moc, ale Ichigo byl v té době už tak silný, že se nějak samo od sebe událo, že Ichi přijal její sílu úplně všechnu. Od té doby je z Ichiga shinigami, který bojuje, aby chránil ostatní, i když to občas znamená bojovat i proti těm, které zná. Ukazuje se, že je velmi mocný a dokáže dělat to, co jiní smrtelníci nedovedou, pomalu se také učí kontrolovat svou duchovní sílu.

z kopírováno z: http://anime-zone.blog.cz

obrázky:

Obrázek “http://nd.blog.cz/b/bleach-anime.blog.cz/obrazky/1023289.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.superhonda.com/photopost/data/519/ichigo.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://img138.imageshack.us/img138/1074/ichigo3ld6.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://nd.blog.cz/s/shizuminsvetanime.blog.cz/obrazky/21742985.jpg
Je prvním opravdovým shinigamim, kterého kdy Ichigo potkal. Kvůli Ichigovi ztratila svou sílu - předala mu ji. Pořád pracuje pro Soul Society, jen trochu jiným způsobem. Učí Ichiga, jak být shinigamim. Rukia přebývá v "gigai," což je jakási obdoba lidského těla, v níž zůstane, dokud se její síla nevrátí. Mezitím trénuje Ichiga a nechává ho plnit úkoly, které by jinak dělala ona. hraje na Ichiho spolužáky pěknou šarádu a mezitím se snaží pochopit lidský svět.

zkopírováno z: http://anime-zone.blog.cz

obrázky:

Obrázek “http://img148.imageshack.us/img148/2023/11229243209295yv.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
http://img243.imageshack.us/img243/3718/kuchikirukiakw8.pngObrázek “http://nd.blog.cz/b/bleach-anime.blog.cz/obrazky/1023316.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.Obrázek “http://www.czsoul-society.net/pictures/bleach/kuchiki_rukia.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.http://tn3-2.deviantart.com/fs11/300W/i/2006/242/5/1/Rukia_Kuchiki____In_Waiting_by_AlmightyDragos.jpghttp://anime-wallpapers.com/images/800x600/rukia.jpg

15letý Kurosaki Ichigo je normální středoškolák, který má však zajímavou schopnost - vidět duchy. Avšak kromě toho, že s nimi občas prohodí pár slov to jeho život vůbec neovlivňuje. Až se jednoho dne stane, že mu oknem do pokoje vleze tajemná dívka v černém nikomu a s katanou u pasu, která je nejprve velmi překvapená, že ji Ichigo může vidět, nicméně po chvíli se mu představí jako shinigami Kuchiki Rukia a prozradí mu, jak se to ve skutečnosti má s posmrtným životem. Všechny duše (shinigami označovanými jako pluska) se po smrti automaticky přesouvají do Soul Society (česky Společenstvo duší), ale některé jsou kvůli hříchům či silným vztahům k nějaké osobě nebo věci připoutány k tomuto světu, proto jim z hrudi visí krátký řetěz. Jenomže čím déle se tyto duše potulují po světě, tím více chátrají a jejich řetěz se zkracuje a rezaví až jim zmizí úplně. Potom se promění v takzvané hollow, zlé monstrum, kterému zbyla jen nenávist k ostatním duším a nekonečný hlad, který se snaží zahnat jejich požíráním. A právě proto se v Soul Society trénují shinigami, bohové smrti, kteří mají za úkol zabíjet hollow a posílat pluska do Soul Society. K tomuto účelu mají meče, kterým se říká zanpakutou.

Všechny tyto bytosti (shinigami a hollow), mohou v reálném světě vidět jenom lidé s velkým reiatsu (duševní silou), jako například Ichigo. O tom, že hollow často cíleně vyhledávají a požírají právě tyto lidi mající velkou duševní energii se již Rukia nestačí zmínit, neboť jeden zaútočí přímo na Ichigův dům. Ichigo, který si naivně myslí, hollowa může porazit, se proti němu postaví. Od smrti ho následně zachrání Rukia, která ale v důsledku toho utrpí zranění a poté mu řekne, že jestli chce zachránit sebe i svoji rodinu, musí si do srdce vrazit její zanpakutou a vzít si tak její síly. Vše se zdaří a Ichigo s nově nabytými silami hollowa lehce přemůže. Jenže kvůli jeho obrovskému reiatsu vzal Ichigo Rukii všechny její síly, ne jenom část, jak původně plánovala, a tak musí Rukia nějakou dobu zůstat v reálném světě a práci shinigami musí dočasně vykonávat Ichigo.

Tento stav ale netrvá dlouho, jelikož Rukiin čin je v Soul Society zakázán, a tak pro ni po nějaké době přijdou jiní shinigami, aby ji odvedli zpět a mohl začít soud. Ichigo se jim v tom samozřejmě snaží zabránit, ale rozdíl v jejich síle je natolik propastný, že po boji Ichigo přijde o své shinigamské síly a pravděpodobně by i zemřel, kdyby ho nenašel obchodník se Soul Society Urahara Kisuke. Ten mu ošetří rány a podrobí ho tvrdému tréninku, aby své síly získal zpět a za pár dní se se svými spolužáky, kteří v sobě nedávno objevili podobné schopnosti Ishidou Uryuu, Sadem „Chad“ Yasutorou, Inoue Orihime a mluvící kočkou Yoruichi vydává Ichigo do Soul Society, aby Rukie oplatil tehdejší záchranu života.

BLEACH POSTAVY

 
Výdělek na internetu